ZAFUL – współpraca – wishlista

Ha!

Dostałam propozycję współpracy ze sklepem ZAFUL . Przyjęłam propozycję z czystej ciekawości, ponieważ dużo się naczytałam z innych blogów... i tych pozytywnych, np. że rzeczy przychodzą ładnie zapakowane (poskładane) i są dobre jakościowo, jak i tych negatywnych - rzeczy ściery, rozmiarówka do dupy, długi czas oczekiwania na paczkę, opłata za cło (ale to podobno sklep oddaje w razie czego), itd.

Z racji tego, iż trafiłam na więcej pozytywów dotyczących tego sklepu - nie wiem na ile one są prawdziwe, czy czasem blogerki się nie podlizują - pomyślałam, że spróbuję i ja skoro okazja się przytrafiła. W końcu nic nie tracę, a mogę się tylko przekonać co to i jak to działa, a ja lubię testować rzeczy nowe dla siebie. Generalnie współpraca z ZAFUL odbywa się drogą mailową. Moją opiekunką jest Echo i właśnie dostałam od niej zadanie - stworzenie dwóch wishlist. Dostałam tzw. "zaful tracking ID", jest to specjalny kod zamieniający link w link afiliacyjny, więc chcąc nie chcąc jeżeli czytasz ten wpis, tak trochę muszę włączyć akcję "żebrolajk" i poprosić Cię o kliknięcie w rzeczy, które wybrałam do swoich wishlist... Chyba mogę na Ciebie liczyć, co? Dzięki 😉

To pierwszy wpis, w którym właściwie nie ma nic mojego - w sensie zdjęć. Przynajmniej plus jest taki, że jest wpis i przygotowywany jest znacznie krócej niż pozostałe. Gdybym miała wybierać rzeczy do wishlisty z całego asortymentu sklepu, pewnie zajęło by mi to wieki, bo na zdjęciach mają tam dużo fajnych rzeczy. Jednak Echo ułatwiła mi nieco zadanie i mam przygotować listę bikini i tu zaznaczam - aktualnie na bikini są dosyć duże promocje. No spoko, w końcu idzie lato, wakacje, ciepłe kraje, opalanie, a ja co roku mam jakby problem "kurde, nie mam stroju. Nie idę.".

ZAFUL WISHLIST #1

Bikini z frędzelkami

1.To bikini, to mój numer jeden w kategorii "frędzle", więcej zdjęć i rozmiarówkę znajdziesz klikając tu lub na zdjęcie.

2. Frędzel numer dwa, to całkiem ciekawy strój a'la Pocahontas. Tak, wiem, jakoś ciągnie mnie do czarnego. Szczegóły na temat stroju znajdziesz tu.

3. Trzecie frędzlowe bikini o jakże apetycznej nazwie "Sphagetti" to bikini bardziej sportowe i w końcu w kolorze. Raczej dla mniejszego biustu. Więcej info o nim znajdziesz tu.

ZAFUL WISHLIST #2

Bikini retro

Retro to głównie wysoki stan majtek, a więc strój idealny dla posiadaczek oponek 🙂

1.Bardzo przypadł mi do gustu ten strój. No ma coś w sobie fajnego i bardzo bym go chciała ze względu na śliczną górę. Zawsze majtki można dobrać inne, np. czarne o niskim stanie.

2. Ten też jest ciekawy ze względu na dosyć oryginalne majtki, taki trochę marynarski.

3. Black&White - śliczny ten strój, klasyka.

Oczywiście na tych strojach nie koniec, wybrałam moje TOP 3 Bikini z frędzlami [KLIK], oraz Bikini Retro [KLIK], klikając w linki możesz znaleźć inne modele strojów, nie tylko bikini i oczywiście nie tylko stroje kąpielowe 😉

A Ty, w którym stroju wyszłabyś na plażę czy nad wodę (jezioro)?
Może już zrobiłaś swoje zakupy w ZAFUL? Podziel się swoją opinią, ciekawa jestem 🙂