Rosegal – pledowa kurtka i bluzka z kratką

W ramach współpracy ze sklepem  Rosegal, pokaże Ci, co udało mi się wyhaczyć fajnego.

Mimo, iż w pierwszym wariancie zamówić chciałam piękny, wełniany trencz, jednak znając moje szczęście - był już wyprzedany. Zrobiłam więc drugie zamówienie. Czy udane? Zapraszam do czytania dalej. Co prawda mamy jeszcze lato, ale nie mogłam się powstrzymać, musiałam zamówić, bo strasznie lubię kratkę...

Side Collar Plaid Trim Blouse [sprawdź w sklepie]

Bluzka z długim rękawem, z kołnierzem w kratkę, z przodu troszkę krótsza, z tyłu jest za tyłek. Taka bardziej tunika. Rękawy także są wykończone tą samą kratką, która jest cudna. Materiał jest bardzo przyjemny, miękki, cienki ale można się w nim ugotować. W opisie sklepowym jest to spandeks i poliester.

Blouse with long sleeve and side plaid collar is very comfy. Front is little bit shorter than back. For me it's more like a tunic. I love this plaid! The fabric is soft, thin but warm. At the store description it's spandex and polyester.

Bluzka pasuje dobrze, aczkolwiek mogłaby być troszeczkę większa.

Blouse fits well but it could be a little bit bigger.

Inclined Zip Plaid Jacket [sprawdz w sklepie]

Pledowa, przejściowa kurtka, oczywiście też w kratkę - nie wiem co mam z tymi kratkami. Jest fajna, podoba mi się, ale! Pierwsza rzecz. Pomimo, że wzięłam największy rozmiar, jest mi troszeczkę za ciasna w klatce piersiowej... Idzie to obejść nie zamykając się do końca, a jak schudnę (kiedyś), to może będę miała większy luz 😉 Nie taki XL wielki jak go sobie wyobrażają 😛 Druga sprawa jest taka, że na zdjęciu na stronie (link masz wyżej), kurtka ma srebrne zamki. Może to kwestia sztucznego oświetlenia, jednak w rzeczywistości są one złote. W środku ma podszewkę całkiem porządną.

Plaid checkered jacker is good, I like the fabric, it really nice. First thing - I ordered the largest size but it's a bit tight in the chest but somaday I may lose weight, than it will be fit perfect 😉 This is definitely a small XL 😉 Second thing - The zipper. On pictures at the store zipper is silver... It may be artificial lighting but in real is gold. Lining inside is also very good.

 

Jakość zamówionych rzeczy jest bardzo dobra, mam na oku jeszcze parę innych, równie fajnych rzeczy 😉

Quality of ordered things is very good, I like it. I have an eye for couple another cool things 😉