Promujbloga.pl – nowy serwis dla blogerów

Piszesz bloga, ale nie wiesz jak dotrzeć do większej liczby czytelników? Mam dla Ciebie rozwiązanie - promujbloga.pl. Serwis, w którym założysz za darmo konto i dodasz bloga do bazy.

promujbloga.pl jak to działa?

Logowanie się

Serwis jest bardzo przejrzysty i intuicyjny. Jeżeli jesteś na nim pierwszy raz, wystarczy, że klikniesz w prawym górnym rogu "zaloguj się", a następnie wybierzesz przez które konto chcesz się zalogować. Do wyboru masz aż cztery warianty: Facebook, Google, Twitter, WordPress - logowanie odbywa się błyskawicznie i bezpiecznie. Jeżeli wybierzesz piąty wariant - logowanie się innym mailem, nie przypisanym do żadnego z wyżej wymienionych kont - za każdym razem podczas logowania będziesz otrzymywać na podanego maila jednorazowe hasło, które umożliwi Ci bezpieczne zalogowanie się. Dla niektórych może być to uciążliwe, niemniej jednak serwis stawia na bezpieczeństwo. Dlatego też osobiście polecam logowanie przez fejsa, google, twittera lub wordpressa, jak Ci wygodnie.

 

Dodawanie bloga

jest również proste. W górnej belce znajdziesz "+ dodaj swojego bloga". Tam wypełnisz formularz, w którym podasz nazwę swojego bloga, wgrasz logo, wybierzesz kategorię bloga, opiszesz go krótko, dodasz link. URL kanału RSS zostanie wykryty automatycznie. Dalej dodasz wygenerowany kod baneru na swojego bloga i poczekasz na jego akceptacje. Gotowe!

Fajne rzeczy, które znajdziesz w serwisie

Ktoś przywłaszczył sobie kiedyś Twój artykuł?

Co prawda ciężko jest wygrać ze złodziejami, zawsze znajdzie się ktoś, kto bezczelnie skopiuje tekst słowo w słowo i jeszcze podpisze się pod tym, że to jego. Serwis promujbloga.pl wyszedł na przeciw i daje możliwość sprzedaży licencji na wybrany artykuł, w którym określisz pola eksploatacji artykułu i oczywiście ustalisz cenę.

Promowanie płatne (opcjonalne)

Jeżeli o czymś zapomniałam wspomnieć, na pewno znajdziesz to na stronie - warto tam zajrzeć i założyć konto, zawsze to dodatkowe źródło ruchu na Twojej stronie, nowe znajomości, nowe współprace, itp.

Powodzenia!