Co jeszcze kupiłam w Zaful?

Chociaż lato dobiega powoli końca, mam dwie propozycje, które są po prostu świetne. Mam nadzieję, że jeszcze będzie na tyle ciepło, żeby założyć pierwszą rzecz, która jest bardzo, bardzo fajna. Zarówno materiał, jak i krój są rewelacyjne i pokuszę się o stwierdzenie, że materiał jest o niebo lepszy niż w sieciówkach w centrach handlowych... Nie tak dawno temu miałam okazję pospacerować po galerii i weszłam do jednego ze znanych sklepów. Złapałam się za głowę, ubrania - szmaty, materiał już wykulkowany - nadawały się już tylko na szmaty, a tymczasem wisiały na wieszakach z napisem "SALE". Strach się bać kupić ubranie po regularnej cenie, widząc, co może się z nim stać po dosyć nie długim czasie.

Wracając do rzeczy. Pierwszą rzeczą, którą udało mi się kupić i jestem mega zadowolona to

Firts thing that I was buy is...

Cold Shoulder Batwing T-Shirt [klik]

Nietoperzowy T-shirt, w moim ulubionym kolorze - army green 🙂 Jest to bardzo duży oversize, wzięłam rozmiar M, aczkolwiek i S byłby spoko. Materiał jest super (mieszanka wełny), miły w dotyku, koszulka jest przewiewna i ma fajnie wycięte rękawy. Nie mam do czego się przyczepić.

Batwing T-shirt in my favourite color - army green. It's huge oversize, I took size M but S would also be good for me. Fabric is super (cotton blend), soft and nice in touch. I very like it!

Druga rzecz jest typowa na bardzo chłodne dni. Również strasznie mi się podoba, wykonanie jest bardzo porządne i jestem pewna, że nie zmarznę.

Second thing is perfect for cold days. I also very like it. Quality is very good too and I'm sure that I won't be cold.

Half Zip Print Panel Hoodie [klik]

Bluza z kapturem i zamkiem. Lubię takie, a ta jest wyjątkowa, bo ma dosyć nietypowe ale ładne, kolorowe zdobienie kaptura i kieszeni. Wydaje mi się nawet, że te kolorowe dodatki idealnie łączą się ze strojem kąpielowym, który również kupiłam w Zaful.

I like blouses like this one and love those hoodie! Intersting design and it's so colorful. Perfect match to my swimsuit also from Zaful store.

Materiał jest porządny, miękki i miły w dotyku. Bluza w środku jest obszyta nie polarem, a uwaga... futerkiem! Strasznie ciepło w niej jest. Jest też długa, za tyłek, może pełnić rolę tuniki.

There is no fleece inside but some kind of artificial soft fur. It's definitely hot inside! Blouse is long like a tunic.

Kolejne zakupy udane. Ubrania nie śmierdzą, przychodzą szybko (w około 2 tyg. od momentu wysłania) zapakowane są w workach strunowych, jakość jak najbardziej OK. Coraz bardziej przekonuję się do zakupów w zagranicznych sklepach 😉 Jest spoko!

Another successful shopping. Clothes not stinks, quality is very well, come quickly (about 2 weeks), packed in a string bag.